financie  -  stavba  -  reality               

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s webom už do 24 hodín!

Vítame Vás na stránkach Fin Stav Reality s.r.o.

Ak ste sa dostali až na tieto stránky, tak ste sa rozhodli pre kúpu, predaj, prenájom, rekonštrukciu alebo výstavbu nehnuteľnosti.  Nie je to však len bežné - každodenné rozhodnutie. Je to rozhodnutie od ktorého očakávate viac. Očakávate zmenu, ktorá Vám konečne prinesie lepší a kľudnejší život, zmenu, ktorá naplní Vaše potreby, alebo si len jednoducho potrebujete splniť svoju predstavu o bývaní a cítiť sa lepšie.Ak ste Však už dospeli k tomuto rozhodnutiu, treba si však uvedomiť aj to, že nie každá realitná kancelária dokáže posúdiť a splniť Vaše očakávania.

Spojenie slov Fin = financie, Stav = stavebníctvo a Reality už samo o sebe naznačuje, že spoločnosti Fin Stav Reality s.r.o. nejde len o bežný predaj a inzerciu nehnuteľností, ale aj o servis a služby spojené s týmto veľmi závažným - životným krokom.Sloganom ,,Inovácie v realitách,, chceme poukázať na inovatívne prvky v komunikácii s klientom o stave jeho nehnuteľnosti, inovatívne vyhodnotenia dopytu a ponuky v realitnom, finančnom a stavebnom segmente, spôsob odmeňovania maklérov, marketing a ďalšie inovatívne prvky.

,,Niet väčšej tragédie ako robiť dokonale to, o čom si myslíte, že je dobré, namiesto toho, aby ste sa nás opýtali, či neexistuje niečo lepšie,,...

S úctou Váš tím

Fin Stav Reality s.r.o. – inovácie v realitách

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2